Як чернівецькі правоохоронці стали злісними правопорушниками?

Як чернівецькі правоохоронці стали злісними правопорушниками?

Зі світової історії можна пригадати безліч випадків, коли під час окупації той чи іншої держави першими «складали зброю» саме представники правоохоронних органів, заздалегідь готуючись до «відступу».

Прикро визнавати, але описане вище явище не оминуло й Україну...

1-го вересня 2021-го року у Чернівецькій області представили нового очільника обласного УМВС, Дударця Руслана Миколайовича.
Руслан Миколайович від початку своєї роботи намагався змінити стару систему на Буковині!
Але нажаль його амбіції в напрямку покращення роботи правоохоронних органів були зірвані рядом його заступників, серед яких є вже всім відомі прізвища: Ратушенко, Раренко, Степенюк, Гордаш, ну і звичайно лідер даного ОЗГ - Мустеца Ігор Васильович!!!

Прокурор Волинської області, Тимчук Віктор Володимирович також є ставлеником Мустеци!

У Чернівецькій обласній прокуратурі, у Мустеци є ще один корисний прихвостень, який обіймає посаду керівника внутрішньої служби безпеки - Юрій Караван. Через нього Мустеца систематично здійснює тиск на неугодних прокурорів, які не хочуть миритися з тим безладом, який твориться за стінами прокуратури!

Усі згадані вище особи знаходяться при владі вже понад 10 років! Пов’язують їх не лише комерційні інтереси, а й родинні (кумовські) зв’язки. Верхівка угрупування, Мустеца, чиновник часів Януковича ще під час Євромайдану допомагав розганяти мирні демонстрації призеденту-втікачу. Васильович, по чисто випадковій ситуації, зміг уникнути люстрації.

Одразу після цього, Мустеца розпочав таку собі окупацію Буковини, через своїх шісток з обласного УМВС.
За десять років члени цього злочинного угрупування підім’яли під себе такі види діяльності як: контрабанда, наркотрафік, рекет та інші!

Через підконтрольних собі «синіх» бандюків, на кшталт Бурлаки, Пачі вони здійснюють повний контроль над контрабандою сигарет, обігом наркотиків і зброї на території області!
Картель, створений правоохоронцями, також має підконтрольних кілерів для виконання різної брудної роботи.
Одним з таких «прибиральників» є Сергій Філіпчук, який донедавна переховувся в Польщі, а з початком війни взагалі перебрався до Барселони!
Тут варто зазначити, що закордонною нерухомістю володіє не лише він. 
У того ж Ратушенка є квартира в сонячній Іспанії, а у «вора в погонах», Мустеци журналісти знайшли маєток вартістю в 1 500 000$ у Баден-Бадені!

https://kp.ua/amp/a641970-smi-zamestitel-venediktovoj-ihor-mustetsa-kup…

Відомо, що у Ратушенка та Раренка є квартири в елітному ЖК по вул.Суворова.
Також серед нерухомих активів Ратушенка є приватний будинок на Рощі.

Кришею Ігоря Мустеци користується ще одна зашкварна охоронна фірма «Тигр», які щомісяця заносять кеш Васильовичу!
 
Ці нелюди наживаються навіть на ВІЙНІ!!!