Степенюк Олег- оборотень в погонах

Степенюк Олег Григорович - Начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Здійснює збір коштів з контрабанди, яскравим прикладом є ситуація з підприємцем Олегом Мокрим ( власник магазинів "Техно City" ). Ігор Мустеца і Компанія зняли з нього 200 000$ за нелегальний імпорт техніки з Європи. Нещодавно Мустеца і Степенюк стали власниками пентхаусів в елітних новобудовах на вулиці Герцена, при цьому задекларувавши дороговартісну нерухомість на підставних осіб. Також володіють нерухомістю в сучасному районі Києва, а саме на Новопечерських Липках. 
Степенюк Олег Григорович відомий, як "караюча рука Мустеци" та його кум. Контролює розподіл сфер впливу та отримання відкатів з високодохідних, криміногенних видів бізнесу. Кришує фірму під назвою "ВВ Trans", яка розташована по вул. Проспект Незалежності, 131. Власником фірми являється Іван Барацеті, громадянин Італії, який має вид на проживання в Україні. Сам Барацеті перебуває у розшуку в Італії за шахрайство і вже 5 років підробляє документи під виглядом міжнародних ліцензій по грузопасажирським перевезенням. За п'ять років на обмані заробив дуже великі статки. Степенюк проводив у нього обшуки, після чого й почалася їхня співпраця.